Війська окупантів вийшли з Енергодару

В Енергодарі відновили контроль усіх органів влади, керівник місцевої влади на місці.

UPD 19:14. За інформацією Енергодарського міського голови Дмитра Орлова, інформація про те, що російські війська повністю полишили Енергодар, не відповідає дійсності. Наразі окупанти контролюють периметр міста та знаходяться на АЕС:

«Міська влада в існуючих обставинах організовує правопорядок, життєзабезпечення та господарчу діяльність всіх служб Енергодара».
poltavska-khvilia_xcwi/TLbONALng.jpeg
Енергодар

Про це стало відомо 5 березня з сайту Запорізької ОДА.

За словами голови ОДА Олександра Старуха, російські окупаційні війська вийшли з Енергодару, також відновлено контроль всіх органів влади, керівник місцевої влади на місці.

Наразі міська влада працюватиме над створення гуманітарних конвоїв та доставлятиме в місто пальне.

«Сьогодні ми бачили в Мелітополі мітинг величезний.  Люди показують свою продержавницьку позицію. В Енергодарі також все нормально. Російські війська з міста вийшли, знову відновлено контроль всіх органів влади, керівник місцевої влади на місці. Правда, ніч провели страшну, там пограбували все, просто армія гопників. То за телефон вбили у Бердянську, то ноутбуки вкрали. Навіщо їм в полі ноутбук, взагалі не зрозуміло. Відновлена робота, є певні потреби. Зараз будемо намагатися зробити гумконвої та доставити пальне в Енергодар. Головне – це забезпечити функціонування швидких, ДСНС, те що треба для нормальної роботи», — сказав Старух.

Також «Держспецзв'язку» опублікував фото наслідків атаки окупантів на адміністративний корпус Запорізької АЕС.

poltavska-khvilia_xcwi/BrZnHAYng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/0CZ7N0YnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/_CZnN0Y7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/djZ7NAYng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/n6WnN0L7g.jpeg

Нагадаємо, що на російському телебаченні президент росії Володимир Путін сказав, що вважатиме стороною збройного конфлікту країни Заходу, якщо вони закриють небо над Україною.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар