Путін погрожує Заходу в разі закриття неба над Україною

На російському телебаченні президент росії Володимир Путін сказав, що вважатиме стороною збройного конфлікту країни Заходу, якщо вони закриють небо над Україною.

Про це повідомляє 5 березня «Українська правда».

За словами президента країни-окупанти, зробити безпольотну зону над Україною не можливо:

«Зараз ми чуємо, що треба зробити безльотну зона над територією України. Зробити на самій території України це неможливо. Можна лише з території якихось сусідніх держав».

Також Путін сказав, що закриття неба над Україною буде розглядатися як участь у «збройному конфлікті»:

«Будь-які рухи у цьому напрямку будуть розглядатися нами як участь у збройному конфлікті тією стороною, з якої будуть створюватися загрози для наших військовослужбовців. Ми в ту ж секунду вважатимемо їх учасниками конфлікту. І вже байдуже учасниками яких організацій вони є»

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський вимагає від країн Заходу закрити небо над Україною, щоб від ударів ракет та авіанальотів РФ перестали гинути мирні українці.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар