На міст під Кременчуком «насунули» 500-тонну конструкцію (ВІДЕО)

На автодорозі Н-08 Бориспіль – Маріуполь поблизу села Липове Кременчуцького району завершили насування металевого фермового прогону на мосту через річку Сула. Вага конструкції – понад 500 тонн.

Насування здійснювали за допомогою потужних гідравлічних домкратів, повідомили в Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

«Паралельно переходимо до капітального ремонту правобережних заплавних прогонів, які знаходяться в аварійному стані та не придатні для безпечної експулатації», – повідомили на сторінці Cлужби в Facebook.

На сьогодні вантажопідйомність споруди обмежена. Пропуск автомобільного транспорту вагою більше 20 тонн до початку ремонтних робіт здійснювався в одиночному порядку по осі прогонової будови, повідомили в Службі автомобільних доріг. Окрім цього, не відповідаюдть вимогам габарити по ширині проїзної частини та поздовжній профіль моста, а прогонові будови моста мають дефекти, що впливають на його довговічність.

На сьогодні вже прибрали бар’єрне огородження,  деформаційні шви та два прогони. Розпочали занурення шпунтового огородження. Триває підготовка до влаштування на правому березі будівельного майданчику: завезення піску, залізобетонних плит, шпунтового огородження.

Роботи тривають в межах програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, що у Полтаві закриється відділення паліативної допомоги для хворих на ВІЛ/СНІД

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар