Тролейбусну лінію на Огнівку побудують за кредитні кошти

Полтава потрапила у перелік міст, де у межах фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ» планують покращити транспортну інфраструктуру.

Покращення фінансуватиме Європейський інвестиційний банк. Про це розповів Суспільному координатор проєкту від полтавського комунального підприємства «Інституту розвитку міста» Роман Черкун.

poltavska-khvilia_xcwi/3y-AhSpnR.jpeg
фото Полтавщина

Аби отримати фінансування від європейського банку для покращення транспортної інфраструктури обласного центру, «Інститут розвитку міста» спочатку подав заявку на закупівлю 20 тролейбусів. Згодом її змінили, оскільки Полтава вже отримала 40 тролейбусів у рамках кредитної угоди із Європейським банком реконструкції і розвитку, розповів Роман Черкун. Тепер у місті планують збудувати тролейбусну лінію у мікрорайоні Огнівка. Також — замінити 40 кілометрів контактної мережі (це 55 % від загальної кількості у місті) та дві тягові підстанції.

«Ми подавали документи протягом цього року і в листопаді потрапили в перелік схвалених міст. Тепер після ратифікації цієї угоди цьогоріч Верховною Радою, у наступному році місто підготує проєктно-кошторисну документацію, організує тендери та підпише угоду з Європейським інвестиційним банком. Загалом вартість угоди 4,5 мільйона євро».

За словами Романа Черкуна, для Полтави це буде перша угода у рамках «Міського громадського транспорту України».

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар