Кременчуцький міст добудують за два роки — Зеленський

Володимир Зеленський у Парламенті звернувся до народних депутатів та українців із щорічним посланням. Серед іншого президент розповів про здобутки нинішньої влади, а також озвучив кілька обіцянок. Зокрема гарант обіцяє, що впродовж наступних двох років за всеукраїнською програмою збудують ще низку нових доріг та мостів. В

poltavska-khvilia_xcwi/Fv8ntCp7R.jpeg
Володимир Зеленський звернувся до парламентарів із щорічним посланням. Фото: УП

Зеленський розповів, що за два роки вдалося майже повністю виконати обіцянку з будівництва 15 тисяч кілометрів доріг — наразі збудовано 13 тисяч. Втім, говорить, на наступні два рок амбіції не змінюються, а національна програма продовжить працювати.

«Ми вже побудували 13 тисяч кілометрів доріг, але багато якісних доріг не буває. Тому ціль на два наступні роки не зменшується — це 15 тисяч кілометрів доріг», — заявив президент.

Окрім доріг гарант пообіцяв також продовжити національну програму відновлення мостів. За його словами в межах цієї ініціативи вже збудовано та оновлено 560 мостів і мостових переходів.

«За наступні два роки плануємо з'єднати береги в усій Україні ще 810 мостами, серед яких Кременчуцький та Ямпільський мости», — зауважив президент.

Раніше ми писали, що до Кременчука на будівництво нового мосту прибуває техніка з Туреччини.

Тим часом під Верховною Радою зібралося багато правоохоронців — під стінами Парламенту відбувається анонсована учора акція протесту. Нагадаємо, що 21-го листопада під час акції протесту під стінами ОП в Києві учасники акції оголосили ультиматум Президенту: активісти вимагали звільнити главу офісу президента Єрмака в 10-денний термін.

У поліції Києва зазначають, що у зв'язку з акціями у столиці посилили заходи безпеки у центрі столиці у зв’язку із запланованими акціями. Зазначається, що перед початком заходів вибухотехніки перевірили територію довкола Верховної Ради.

Тим часом у соцмережах люди поширюють фото перекритої вулиці Садової та урядового кварталу.

poltavska-khvilia_xcwi/vZZspjt7R.jpeg
Фото: facebook — Олександр Рудоманов
Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар