На Полтавщині навчаються юні лідери

У Кременчуці стартувала програма «Школа юних лідерів» для дітей і підлітків віком від 12 до 14 років, які навчаються у місцевих закладах загальної середньої освіти.

І, звісно, мають певний досвід чи, найголовніше, бажання долучитися до громадського життя свого навчального закладу або рідного міста, ініціювати й реалізовувати суспільно корисні проекти. Та водночас виховувати в собі лідерські якості, без яких важко втілити задумане в життя.

Організаторами програми стали профільний департамент міськради, молодіжний парламент Кременчука, міський комітет молодіжних організацій і ГО «Фонд підтримки студентської молоді».

Заняття під час канікул у формі лекцій і тренінгів триватимуть сім днів. Протягом тижня учні не лише знайомитимуться з визначеннями та дефініціями, яких немає у шкільній програмі, а й разом учитимуться створювати команду однодумців і ефективно в ній працювати.

Не менш важливим для них буде отримання практичних навичок тайм-менеджементу, тобто управління часом, ораторського мистецтва, створення та просування власного бренда тощо.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар