У Глобинській ТГ провели навчальний тренінг для асистентів вчителів

Психологиня Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірина Худенко провела навчальний тренінг для асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради «Діти з особливими освітніми потребами», у якому взяло участь 17 осіб.

Учасники тренінгу ознайомилися з особливостями розвитку дітей 6-7 річного віку, їх психологічними і пізнавальними процесами, етапами та умовами розвитку.

Цікавою і пізнавальною була інформація Ірини Худенко про особливості психологічних і пізнавальних процесів покоління Z(ЗЕТ) дітей, народжених після 2000 року, у яких проблеми з увагою та переважає «кліпове» мислення. Таких учнів варто частіше хвалити — «лайкати» оцінками або нагородами, на уроках інформацію подавати переважно графічно, завдання — конкретні, лекції — зведені до мінімуму.

Під час тренінгу основну увагу приділено практичним вправам у групах, а саме: «Психологічна загадка», «Апельсин», «Чарівна скринька», «Хай щастить!».

Інформація, отримана асистентами вчителів під час проведеного тренінгу, беззаперечно, пожвавить навчальний процес, зробить його інтерактивним і цікавим для учнів.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар