У Щербанях за сфальшованою заявою звільнили вчительку, яка виступила проти поборів

У Щербанівській громаді скандал — вчителька місцевої школи відмовилась збирати з батьків дітей побори. А прийшовши на роботу, дізналася, що її звільнили за власним бажанням. Ось тільки заяви про звільнення вона не подавала.

Вчителька Щербанівського ліцею – Олена Володимирівна Ігнатова.

«8 червня директорка ліцею покликала мене в кабінет і повідомила, що мене звільнили за моєю заявою, датованою 7 червня. Але цю заяву я особисто їй не приносила і ніяким чином не подавала. Директорка сказала, що я її начебто залишила напередодні ввечері на столі. Проте я цього не робила», – повідомляє жінка.

За її словами, вона проконсультувалася із депутатом-юристом, який сказав, що вона може зробити з цією заявою, що завгодно. Таким чином, вчителька оригінал заяви порвала.

Щодо того, де взялася заява на звільнення, Олена Володимирівна відповідає:

«23 квітня під час навчального процесу, коли всі діти, крім початкової школи, були вдома, її третій клас знаходився у ліцеї. Уроки проходили в кабінеті, поруч із яким фарбували панелі лаком, від запаху якого дітям стало погано. Я керувалася посадовою інструкцією, де написано, що директорка мала передовсім попередити мене про такі роботи і забезпечити дітям безпечне місце для проведення занять. У нас школа така, що цілком можливо знайти кабінет, де б взагалі не було відчутно запах лаку. Я викликала поліцію і батьків, аби ті забрали дітей. У малечі через випаровування від лаку боліла голова ще місяць», розповідає викладачка.

За її словами, мама одного із дітей звинуватила у всьому, що відбувалося, Олену Володимирівну. Вона пообіцяла: якщо вчителька не написала б заяву на звільнення, та б звернулася до поліції через нанесення моральної травми дітям та виникненню у них проблем зі здоров'ям.

Олена Володимирівна написала заяву на звільнення, проте не віднесла її до директора. Секретар у школі також повідомила, що заява тоді зареєстрована не була. Проте ксерокопії тоді вдалося зробити, і їх якраз і використали проти Олени Володимирівни.

Окрім того, матір, яка й змусила написати заяву, зараз стверджує, що нічого такого не робила.

Наразі Олену Ігнатову не впускають до ліцею забрати решту своїх речей. Більше того, одразу після звільнення у кабінет її супроводжували два робітника закладу освіти і знімали на відео те, які речі жінка забирала у класі.

Як стверджує викладачка, їй шкода дітей, оскільки ті будуть за нею сумувати. Вона планувала їх вивчити до 5 класу, а потім піти на пенсію.

Тепер жінка роздумує, чи звертатися до суду, проте побоюється спеціального затягнення справи з боку протилежної сторони.

Для вирішення питання представники громадськості спершу збиралися у голови сільради Ігоря Процика. Громада хоче відстояти свою вчительку.

За словами депутата Щербанівської ради Анатолія Вертелецького, депутатський корпус звернеться до прокуратури. Окрім цього, як він зауважив, під час прямої трансляції у голови громади керівництво школи і Щербанівської ТГ наговорили не на одну кримінальну справу.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар