У Лохвиці відбувся тренінг із надання першої медичної допомоги

За ініціативи та сприяння Лохвицької районної організації «Спілка ветеранів Збройних Сил України» та студенти групи Ф-31 Лохвицького медичного фахового коледжу учора, 29 червня, провели для всіх бажаючих тренінг із надання першої медичної допомоги в побутових умовах.

Студенти Аліна Чайка, Яна Рвиборода та Андрій Шевченко на чолі з викладачем Світланою Григорівною Лесик продемонстрували учасникам тренінгу практичні прийоми з надання першої допомоги у випадках, які найчастіше зустрічаються у повсякденному житті. Йшлося про гострі стани, в які може потрапити будь-яка людина. Особливо важливими є перші хвилини в таких ситуаціях. Саме від володіння навичками надання медичної допомоги оточуючими, може залежати життя кожного з нас.

Протягом двох місяців студенти вже провели 26 подібних тренінгів.

Цього разу були розглянуті випадки кровотечі, переломів кінцівок, укусів скажених тварин і отруйних змій. Учасники тренінгу не лише спостерігали за демонструванням навичок надання першої допомоги потерпілим, але й самі брали безпосередню участь в імітації гострих ситуацій. Вони також задавали студентам та їх керівникові уточнюючі питання.

За словами Миколи Дмитровича Литвиненка (керівника Лохвицької районної організації), громадська організація «Спілка ветеранів Збройних Сил України» й надалі планує проводити подібні заняття за різноманітною тематикою. Зокрема, ведеться робота із залучення до тренінгів психологів-травматологів, які надаватимуть практичні поради всім бажаючим.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар