На Полтавщині судили чоловіка, який ховався в автівці від вручення повістки

Решетилівський райсуд оголосив вирок жителю Глибокої Балки, який ухилявся від призову на військову службу.

poltavska-khvilia_xcwi/aIkPHtPSR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що на початку квітня 2022 року чоловіка визнали придатним до військової служби. У травні працівники ТЦК, які вручали повістки військовозобов'язаним на території автостанції Решетилівки, помітили автівку засудженого. Коли вони підійшли до нього, чоловік відмовився від вручення повістки, залазив через задні двері автівки на крісло водія.

Працівники ТЦК склали акт про відмову чоловіка в отриманні повістки в присутності двох свідків, а також зафільмували це. Також у присутності свідків вони повідомили засудженому, коли він має прийти до військкомату для направлення до військової частини. Однак, чоловік не з'явився. Причин неможливості явки він також не повідомив.

Свою провину чоловік не визнав. Спочатку він послався на вручення йому тимчасового посвідчення військовозобов`язаного на початку квітня 2022 року та не роз`яснення йому права на заміну виконання військового обов`язку альтернативною службою з міркувань совісті. Він наголосив на тому, що є віруючою людиною та парафіянином Української автокефальної православної церкви Харківсько-полтавської єпархії, а внутрішні протиріччя, пов’язані з релігійними переконаннями та змушення його працівниками ТЦК користуватися зброєю призвели до помилки, а не до вчинення злочину.

Суд розбив ці докази та визнав чоловіка винним в ухиленні від призову на військову службу та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар