Житель Полтавщини отримав рік умовно за відмову від повістки

Жителю Нових Санжар присудили рік умовно за ухилення від мобілізації. Бувши придатним до військової служби, чоловік відмовився від вручення повістки, аргументувавши це «незадовільним станом здоров’я».

poltavska-khvilia_xcwi/Jqwn2LUIR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо з вироку Чутівського районного суду.

У матеріалах справи йдеться про те, що засуджений — уродженець Нових Санжар, який працював водієм на підприємстві. Перебуваючи на військовому обліку, він пройшов ВЛК. Після проходження комісії, йому вручили повістку, в якій було зазначено, до складу якої команди його призначили, а також куди й коли він зобов'язаний прибути на відправлення до військової частини. Отримання повістки той зазначив своїм підписом у журналі.

За кілька днів чоловіка сповістили про перенесення відправлення команди, тож йому необхідно з'явитися для вручення нової повістки. Наступного дня він написав заяву про відмову від проходження військової служби за мобілізацією. Після цього його знову відправили на проходження ВЛК.

ВЛК знову визнало засудженого придатним до служби. Через кілька тижнів чоловікові знову намагалися вручити повістку, однак той відмовився від її отримання, мотивувавши це непридатністю за станом здоров'я.

Суд визнав чоловіка винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації й призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Оскільки той свою провину визнав, його звільнили від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.

Раніше ми писали, як працює новий інститут кримінального права.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар