На війні з росіянами загинули ще троє захисників з Полтавщини

Станіслав Меташок, Василь Кіндратенко та Юрій Деревянко захищали Україну від навали окупантів.

Станіслав Меташок

28 липня, виконуючи бойове завдання в районі Авдіївки, загинув захисник Станіслав Меташок. Військовий обороняв Україну від початку повномасштабного вторгнення, був розвідником-навідником розвідувального взводу військової частини А 7314.

Захисникові було лише 24 роки. У нього залишилися батьки, рідні та друзі.

poltavska-khvilia_xcwi/q3m2mw34g.jpeg
Станіслав Меташок

Юрій Деревянко

26 липня, обороняючи Луганщину від окупантів, загинув воїн Юрій Деревянко. 31 липня в Білицькій громаді відбулася церемонія прощання з полеглим захисником.

Військовому було 49 років. Захисника поховали в селі Кустолові Кущі на сільському кладовищі. В рідній громаді воїна згадують як справжнього патріота і захисника України.

poltavska-khvilia_xcwi/C16yiw3Vg.jpeg
Юрій Деревянко

Василь Кіндратенко

22 липня, виконуючи бойове завдання поблизу Діброви, що на Луганщині, загинув військовий Василь Кіндратенко. Воїн став на захист України в квітні 2023 року, мав звання рядового. У нього залишилися дружина та сини.

Прощання з полеглим захисником відбудеться 1 серпня: об 11:00 відбудеться прощання у Кременчуцькому Міському Палаці Культури; о 12:00 пройде прощання у Свято-Миколаївському соборі; о 13:00 - виїзд до Свіштовського кладовища, прощання на Алеї Пам‘яті.

poltavska-khvilia_xcwi/3eBRWQ34R.jpeg
Василь Кіндратенко

Вічна шана Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар