Захищаючи Україну, загинули ще троє бійців з Полтавщини

Костянтин Заніздра, Руслан Бабінець і Костянтин Кікто боронили Україну від російських окупантів.

poltavska-khvilia_xcwi/izIDDqq4g.jpeg
Фото: Прощання з Костянтином Кікто

Костянтин Кікто

29 липня у Лимані Краматорського району загинув Костянтин Кікто. Воїн народився у Пирятині 19 травня 1981 року. Він закінчив міську школу №2, після цього здобув спеціальність у Лохвицькому технологічному технікумі. Костянтин Кікто працював на комбінаті хлібопродуктів, згодом, у Баришівській зерновій компанії.

4 квітня 2022 року воїн вступив добровольцем до лав Збройних сил України. Костянтин проходив службу у військовій частині А-4020.

2 серпня 2023 року з загиблим воїном попрощалися в Пирятинській громаді. У Захисника залишилися донька, мати, брат.

poltavska-khvilia_xcwi/ffO-v33Vg.jpeg
Костянтин Кікто

Руслан Бабінець

Захисник народився 28 червня 1999 року в селі Новаки. З 2010 по 2014 рік навчався в Тарандинцівській загальноосвітній школі I - IIІ ступенів.

24 лютого 2022 року Руслан Бабінець добровольцем став на захист України. Воїн загинув від поранень, які отримав в боях під Авдіївкою Донецької області.

poltavska-khvilia_xcwi/au5qv3qVg.jpeg
Руслан Бабінець

Костянтин Заніздра

26 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув житель Новосанжарської громади. Костянтин Заніздра отримав поранення та був евакуйований для отримання медичної допомоги. Під час транспортування до госпіталю навідник помер від ран.

Панахиду за полеглим буде проведено по місцю його проживання вдома за адресою: смт.Нові Санжари, вул.Горбенка,27 об 11.00. Костянтина Заніздру поховають 2 серпня на міському кладовищі в Нових Санжарах.

poltavska-khvilia_xcwi/__0mvq34g.jpeg
Костянтин Заніздра

Вічна пам'ять загиблим воїнам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар