Стало відомо про загибель ще шістьох воїнів з Полтавщини

Сергій Бедуха, Артем Шанда, Алексан Амірджанян, Віталій Мед, Сергій Демчук та Антон Іванько обороняли Україну від навали російських загарбників.

Алексан Амірджанян

13 серпня, в районі Кліщівки, що на Донеччині, під час стрілецького бою, загинув військовий Алексан Амірджанян. У лютому на фронті поліг його брат Грант. Після цього захисник міг демобілізуватися, втім, залишився обороняти Україну від росіян. У громаді військового згадують як скромну, ввічливу та відповідальну людину.

poltavska-khvilia_xcwi/I_NaKmRSg.jpeg
Алексан Амірджанян

Віталій Мед

7 серпня, виконуючи бойове завдання поблизу Приютного, що в Запорізькій області, загинув воїн Віталій Мед. У мирному житті захисник працював на Полтавському ГЗК. Він був слюсарем-ремонтником дробильно-збагачувальної фабрики.

Воїн став на захист України в квітні 2023 року. У захисника залишилися родина та друзі.

poltavska-khvilia_xcwi/2kt8KmRSR.jpeg
Віталій Мед

Сергій Бедуха

13 серпня, виконуючи бойове завдання в районі Урожайного, що на Донеччині, загинув військовий Сергій Бедуха. Воїн був стрільцем військової частини А 3052. У мирному житті захисник проживав у Полтаві.

17 серпня о 10:00 біля Свято-Успенського кафедрального собору відбудеться церемонія прощання з полеглим воїном.

Сергій Демчук

5 серпня, виконуючи бойове завдання в районі Роботиного, що на Запоріжжі, загинув Сергій Демчук. Військовий обороняв Україну від початку повномасштабного вторгнення, з 4 березня 2022 року. У захисника залишилися батько, сестра та діти.

poltavska-khvilia_xcwi/V1FVciRSR.jpeg
Сергій Демчук

Артем Шанда

6 серпня, внаслідок мінометного обстрілу, загинув воїн Артем Шанда. У мирному житті військовий проживав у Рибцях. Захисник став на оборону України в березні 2022 року. Він був навідником-оператором розвідувального відділення.

Військовому було лише 23 роки. За півтора роки повномасштабного вторгнення він воював на Донеччині, Сумщині, Харківщині та Запоріжжі.

Антон Іванько

Обороняючи Запорізький напрямок від ворога, загинув воїн з Кременчуцького району Антон Іванько. Військовий проживав у селі Кам'яні Потоки. У нього залишилася родина.

poltavska-khvilia_xcwi/c0ME5mgIg.jpeg
Антон Іванько

Вічна шана Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар