Нардепи від Полтавщини за рік витратили майже 3 млн грн з держбюджету на свої потреби

Більшість народних депутатів-мажоритарників від Полтавської області використовували бюджетні кошти для оплати своїх транспортних витрат та видатків на оренду житла. Про це повідомляє видання «Полтавщина». Лише один із полтавських нардепів не просив компенсацій із держбюджету.

poltavska-khvilia_xcwi/JBiW0e0ng.jpeg
Верховна Рада України

Народні депутати України отримують компенсації з держбюджету за оренду житла та за проїзд. На запит інтернет-видання «Полтавщина» управління справами Верховної Ради України надало звіт щодо цих відшкодувань.

Загальна вартість компенсацій за проїзд усім нардепам України склала 31,3 млн гривень. Ці кошти виділили з державного бюджету. Полтавські ж нардепи на проїзд та оренду житла у 2021 році використали 2,7 млн грн.

Не скористався пільгою лише один нардеп-мажоритарник від партії «Довіра» — Олег Кулініч. Він не подавав запит на компенсування вартості проїзду та на оренду житла в столиці.

Максимальні пільги отримали 6 нардепів-мажоритарників, які були обрані від «Слуги народу»: Дмитро Нальотов, Андрій Боблях, Анастасія Ляшенко, Костянтин Касай, Олексій Мовчан, Максим Березін. Загалом — на 2,3 млн грн.

Нардеп Олександр Трухін, що очолює обласний осередок Слуг народу, отримав максимальну транспортну компенсацію та частково компенсацію за оренду житла (загальна сума 307 тис. 100 грн).

Нардепи Юрій Шаповалов, Жан Беленюк, Марина Бардіна, Ілля Кива та Суто Мамоян отримали лише транспортні компенсації (по 90 тис. грн на загальну суму 450 тис. грн).

Артур Герасимов та Ніна Южаніна від Європейської солідарності, які опосередковано також мають відношення до Полтавщини, також не отримували компенсацій з держбюджету.

Нагадаємо, що двох полтавських депутатів вилучили з лав «ОПЗЖ».

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар