Полтавська «Свобода» намагається позбавити мандату депутата Бублика

30 грудня відбудеться конференція обласної партії «Свобода», на якій розглянуть питання про відкликання депутата міської ради Юрія Бублика.

poltavska-khvilia_xcwi/LtgVz4A7R.jpeg
Юрій Бублик

Про це повідомив 29 грудня депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук.

На конференції розглянуть лише одне питання – про відкликання Бублика. За словами Матвійчука, депутата відкликатимуть за народною ініціативою, а питання підтримають одноголосно.

Своє відкликання Бублик прокоментував «Полтавській хвилі»:

«Я б порадив "Свободі" не виносити сміття із хати. Якщо вони бажають цього, то їхнє рішення. Я прийму будь-яке рішення, мені не принципово. Мені роботи вистачить як депутату міської ради, так і не будучи ним. Я ще у 2015 році вийшов зі "Свободи" і з того моменту є позапартійним. З "ЄС" я співпрацюю. Наразі я не є членом партії й членом фракції, але я підтримую їхнє політичне бачення, програму їхнього лідера. Я думаю далі продовжу з ними співпрацю».

Нагадаємо, що у травні Бублик з партії «Свобода» заявив про вступ до «Європейської Солідарності». Згодом, «Свобода» запропонувала депутату скласти мандат самому, або його відкличуть в кінці року.

Раніше Бублик коментував, що «ЄС» відповідає його світогляду, а також він сподівався на співпрацю зі «Свободою». Окрім цього, на сесії міськради, своє відкликання депутат назвав «амбіцією» та «просто словами».

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар