Полтавська «Свобода» намагається позбавити мандату депутата Бублика

30 грудня відбудеться конференція обласної партії «Свобода», на якій розглянуть питання про відкликання депутата міської ради Юрія Бублика.

poltavska-khvilia_xcwi/LtgVz4A7R.jpeg
Юрій Бублик

Про це повідомив 29 грудня депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук.

На конференції розглянуть лише одне питання – про відкликання Бублика. За словами Матвійчука, депутата відкликатимуть за народною ініціативою, а питання підтримають одноголосно.

Своє відкликання Бублик прокоментував «Полтавській хвилі»:

«Я б порадив "Свободі" не виносити сміття із хати. Якщо вони бажають цього, то їхнє рішення. Я прийму будь-яке рішення, мені не принципово. Мені роботи вистачить як депутату міської ради, так і не будучи ним. Я ще у 2015 році вийшов зі "Свободи" і з того моменту є позапартійним. З "ЄС" я співпрацюю. Наразі я не є членом партії й членом фракції, але я підтримую їхнє політичне бачення, програму їхнього лідера. Я думаю далі продовжу з ними співпрацю».

Нагадаємо, що у травні Бублик з партії «Свобода» заявив про вступ до «Європейської Солідарності». Згодом, «Свобода» запропонувала депутату скласти мандат самому, або його відкличуть в кінці року.

Раніше Бублик коментував, що «ЄС» відповідає його світогляду, а також він сподівався на співпрацю зі «Свободою». Окрім цього, на сесії міськради, своє відкликання депутат назвав «амбіцією» та «просто словами».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар