«Свобода» прокоментувала заяву Бублика про перехід в «Європейську Солідарність»

Полтавська міська організація ВО «Свобода» запропонувала Юрію Бублику скласти мандат самому, або його відкличуть в кінці року.

Про це ВО «Свобода» написала на своїй Facebook-сторінці.

Щодо заяв Юрія Бублика про вступ до партії «Європейська Солідарність». Юрій Бублик долучився до нашої команди як позапартійний, однак депутатом став від імені ВО «Свобода». Тож у дусі цивілізованої європейської традиції очікуємо на заяву Юрія Бублика про припинення повноважень депутата Полтавської міської ради. В іншому випадку ВО «Свобода» застосує право відкликати Юрія Бублика наприкінці року, згідно з Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, ВО «Свобода» нагадала, що перебуває у Полтавській міській раді в опозиції до правлячої коаліції, що складається з депутатів від фракцій «За майбутнє», «ОПЗЖ», «Європейська Солідарність» та «Партія простих людей Сергія Капліна».

З ними у нас ідеологічні і світоглядні розбіжності. Ми обіцяли виборцям боротися з ворогами України, а не домовлятися з ними за особисті преференції. І тримаємо слово, - йдеться у повідомленні.

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар