«Було б неприродньо, якби Бублик долучився до ОПЗЖ, або ще до якихось «кацапських» партій» – Юрій Бублик

Днями обраний до Полтавської міськради від партії «Свобода» депутат Юрій Бублик заявляв про вступ до іншої партії – «Європейська Солідарність».

Про це Юрій Бублик написав на своїй сторінці у Facebook.

Кореспондентка «Полтавської Хвилі» поспілкувалася із Юрієм Васильовичем щодо такого рішення і розпитала про його подальші плани.

Як заявив Юрій Васильович, поки що він залишиться у «Свободі».

«З 2015 року, я – позапартійна людина. І, як вільна людина, маю право на вступ до будь-якої політичної сили. Я долучився до фракції «Свобода», ми пройшли з нею на виборах до місцевої ради, тому залишатимуся в ній до кінця каденції», – повідомив він.

Проте у майбутньому Юрій Васильович планує все ж таки працювати з «Європейською Солідарністю», оскільки, на його думку, його світогляд збігається із позицією партії.

«Я сподівався на співпрацю із «Свободою». На жаль, така співпраця не відбулася. А так, як життя в Україні є політичним, якщо ти хочеш зреалізувати себе в роботі у органах місцевого самоврядування, займати активну громадську позицію, ти маєш належати до тієї чи іншої політичної сили.Було б неприродньо, якби Бублик долучився до ОПЗЖ або ще до якихось «кацапських» партій. На теренах Полтавщини у ролі проукраїнського об'єднання я бачу «Європейську Солідарність». «Європейська Солідарність» сповідує ті самі світоглядні моменти, які мені близькі: вступ до ЄС, збереження територіальної цілісності, посилення обороноздатності, співпраця з НАТО. Я прочитав статут політичної сили, ознайомився з програмою партії і я готовий ці речі підтримувати. Тим паче, у мене є порозуміння з керівником партії щодо мого росту як політика, як громадянина в цій політичній силі. тому, гадаю, з цією командою ми будемо співпрацювати надалі«, – зауважив він.

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар