Скандал всередині «ОПЗЖ»: Євгеній Момонт розповів про погрози з боку Іллі Киви

Вчора, 22 червня, депутат від «Опозиційної платформи «За життя» Євгеній Момонт поскаржився на Іллю Киву і зауважив, що той розпочав «чорну кампанію» проти Момонта.

Обвинувачення він оприлюднив у себе на сторінці у Facebook.

Як зауважив Момонт, замість того щоб налагодити партійну роботу на результат, «лідери» полтавського ОПЗЖ стали погрожувати йому фізичними методами і тиском правоохоронних органів. Більше того, як зауважив депутат, погрожували його дівчині, близькому оточенню і батькам.

«Коли погрози не подіяли, перейшли до дій спробували відкрити на мене кримінальну справу. Завдання було одне змусити мене прийти на сесію і піднімати руку по всім винесеним на неї питань «ЗА», – пише він, – На минулій сесії міської ради доповнення до проектів рішень депутати отримали за два дні до проведення засідання, а деякі рішення писалися «на коліні» за кілька годин. Оцінку законності таких рішень дасть суд, а я, як депутат, який не готовий голосувати за те, що не знаю, вирішив не брати участь у цьому фарсі. Абсолютно не шкодую про це».

Також Євгеній Момонт повідомив, що разом із депутатом Полтавської обласної ради та офіційним керівником Полтавської районного осередку «ОПЗЖ» Сергієм Савченком підтримали ініціативу депутатів Полтавської райради щодо звільнення з посади заступниці голови Полтавської районної ради, за сумісництвом помічниці Ківи, 23-річної Карини Дячун.

«Вважав, і продовжую вважати, що після певних інцидентів з її участю (крадіжка телефону та інше) вона не має морального права перебувати на керівній посаді і представляти там нашу партію», повідомив Момонт.

За його словами, Ілля Кива прореагував на ці дії так: змусив членів партії написати на Євгенія Момонта заяви з вигаданими звинуваченнями в здирництві.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар