Замість Юрія Бублика депутатом міськради має стати Оксана Лазаренко — «Свобода» ухвалила остаточне рішення

Сьогодні «Свобода» повідомить до ТВК про рішення партії про відкликання Юрія Бублика. За словами депутата міськради Юліана Матвійчука, після цього Бублик втратить право голосу.

poltavska-khvilia_xcwi/2chqOPJnR.jpeg
Юрій Бублик

Відповідне рішення ухвалив з'їзд партії, який відбувся 15 січня. Про це стало відомо з фейсбук-сторінки голови політичної партії ВО «Свобода» Олега Тягнибока.

poltavska-khvilia_xcwi/Xr5ucE17R.png
Знімок екрану зі сторінки Олега Тягнибока

15 січня відбувся з'їзд ВО «Свобода». На засіданні розглянули подання Полтавської обласної організації щодо відкликання депутата міськрада Юрія Бублика.

Ми зв'язались із Юрієм Бубликом, але він коментувати ситуацію відмовився — говорить, що не знав про з'їзд та не бачив наразі жодного документу, тож не володіє інформацією.

За словами голови фракції «Свобода» у міськраді Юліана Матвійчука, сьогодні повідомлять територіальну виборчу комісію про рішення з'їзду партії. Згодом ТВК має провести засідання, аби визначити наступного за черговістю члена партії, який стане депутатом.

«У законі вказано, як тільки ми вручимо голові ТВК повідомлення про те, що відбувся з'їзд, то він (Бублик – ред.) втрачає право голосу. Наступна йде Оксана Лазаренко», – прокоментував Матвійчук.

Додамо, що у 2020 році Оксана Лазаренко балотувалася до Полтавської міськради від партії «Свобода».

poltavska-khvilia_xcwi/Io7-pP1ng.jpeg
Оксана Лазаренко — фото з особистої сторінки в соцмережі facebook.com

На сайті ЦВК зазначено, що Оксана Лазаренко на момент балотування була позапартійною. Постійно мешкає в Полтаві. Голова ОСН (орган самоорганізації населення) Червоний Шлях.

Нагадаємо, що полтавські «свободівці» відкликали Бублика.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар