Полтавські «свободівці» відкликали Бублика

30 грудня члени обласної партії «Свобода» відкликали депутата міської ради Юрія Бублика.

poltavska-khvilia_xcwi/dWV4lH07g.jpeg
Конференція партії "Свобода". Фото: Єгор Рудь

Це рішення прийняли під час конференції партії у Полтаві. «За» проголосували усі присутні — а це 17 делегатів.

Причиною називають те, що Бублик, по-перше, запізнювався на засідання фракції, коли та обговорювала важливі питання. А по-друге, відступив від принципів фракції під час голосування на сесійних засіданнях.

«Фракція ВО «Свободи» перебуває в опозиції до більшості (у міськраді - авт), яка сформована депутатами "За майбутнє", "Європейської солідарності", "ОПЗЖ", "Партія простих людей Сергія Капліна" та інших депутатів. Юрій Бублик фактично увійшов до цієї більшості», — повідомив депутат міськради від «Свободи» Ігор Скляр.

За його словами, Бублик голосував за деякі питання всупереч позиції «свободівців». Так, наприклад, він підтримав ліквідацію КП «Бюро технічної інвентаризації». Окрім цього, у травні Бублик заявив про вступ до «Європейської Солідарності». Згодом, «Свобода» запропонувала депутату скласти мандат самому, або його відкличуть в кінці року. Тоді Бублик коментував, що «ЄС» відповідає його світогляду, а також він сподівався на співпрацю зі «Свободою». Окрім цього, на сесії міськради, своє відкликання депутат назвав «амбіцією» та «просто словами».

poltavska-khvilia_xcwi/QiillH07g.jpeg
Ігор Скляр. Фото: Єгор Рудь

Депутат міськради від «Свободи» Юліан Матвійчук повідомляє про те, що для прийняття рішення вистачило б і 2/3 голосів. За словами Матвійчука, про проведену конференцію тепер мають повідомити у ТВК.

Нагадаємо, ми дізналися про те, що думає про своє відкликання сам Юрій Бублик — за посиланням.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар