Екссвободівця Юрія Бублика колишні однопартійці позбавлять мандату

Юрій Бублик, який обирався до Полтавської міської ради під прапорами ВО «Свобода», покинув лави партії ще наприкінці травня. Ще тоді міська парторганізація запропонувала йому скласти мандат самому, або його відкличуть в кінці року. Натомість Бублик заявив про свій перехід до фракції Європейської солідарності. Втім, уже в червні він опинився на одній лаві не з депутатами ЄС — натомість місце для колишнього свободівця знайшлося лише на лаві їхніх найбільших ідеологічних опонентів, фракцією мера Мамая «За майбутнє».

poltavska-khvilia_xcwi/XbpeUPcng.jpeg
Юрій Бублик

«Було б неприродно, якби Бублик долучився до ОПЗЖ, або ще до якихось «кацапських» партій» – Юрій Бублик

Відкликати колишнього свободівця планують на з'їзді партії 30 листопада. Про це під час сесії повідомив депутат міської ради Ігор Скляр. А от сам Юрій Бублик у коментарі Полтавській хвилі висловив сумніви щодо такого розвитку подій. Каже — забагато знає про ВО «Свобода».

«Полтавська міська організація, можливо обласна, образилася на мене, що я написав заяву на вступ до Солідарності, а не до Свободи. До Свободи мене ніхто не запрошував, так, між іншим. Те, що сьогодні озвучували, що будуть позбавляти депутатського мандату, я гадаю це просто амбіції, просто слова. Тому що рішення ні полтавська міська, ні обласна організація сама не ухвалює. Вона робитиме те, що скаже Київ. Київ від них набагато розумніший і він не виноситиме сміття із хати. Тому що, бувши народним депутатом України двох скликань від всеукраїнського об'єднання Свобода, я гадаю не треба виносити на загал, що ми знаємо: вони про мене, я про них, це має залишитися між нами. Тому я гадаю в такому підвішеному стані залишиться до кінця каденції. Але якщо вони ухвалять рішення щодо позбавлення мене депутатського мандату, я гадаю це не додасть ні полтавській свободі, ні київській свободі. Тому сподіваюся на здоровий глузд київського керівництва, і залишити його так, як воно є».

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар