«Ніч на Полтавщині пройшла більш-менш спокійно» — Лунін

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін звернувся до жителів Полтавщини 4 березня у ранковому відео у своєму телеграм-каналі.

poltavska-khvilia_xcwi/YyO-s5Lng.jpeg
Дмитро Лунін

Як повідомляє Лунін, активних бойових дій на території області у ніч з третього на четверте березня не було. Начальник ОВА наголосив на тому, що на Півночі області, на межі із Сумською областю, зафіксовані колони ворожої військової техніки. Лунін запевнив, що наші військові про них знають і готові боронити область.

Вчора Дмитро Лунін збирав нараду з керівниками мереж супермаркетів області щодо питання відсутності певних категорій товарів на полицях магазинів. За словами начальника ОВА це питання вже вирішують:

«Зараз оновлюють роботу своїх логістичних ланцюгів постачання, тому що більшість компаній, які були їх постачальниками, постачали продукцію з Харкова та Києва. Зараз вони перепідписують угоди з іншими компаніями щодо постачання продуктів. Протягом двох діб робота буде по всім групам товарів налагоджена».

Наразі Полтавщина допомагає сусіднім областям, які піддалися тяжким обстрілам та на яких ведуться активні бойові дії. Так, за словами Дмитра Луніна, на Харківщину та Сумщину відправили вже близько 200 тонн допомоги:

«Ми вже відправили близько 200 тонн допомоги на Харківщину та Сумщину. Сьогодні плануємо сформувати гуманітарний конвой на Сумщину близько 100 тонн продуктів харчування, води, засобів харчування, засобів гігієни. Також на територію полтавської області прибувають переселенці з Харківської та Сумської області. Офіційно їх зареєстровано 3500 вже зафіксовано».

Українці, давайте допомагати один одному в ці нелегкі часи для нашої Батьківщини! Ми переможемо! Слава Україні!

Нагадаємо, що вже більше семи днів тому Росія напала на Україну. На території всієї України ведуться запеклі бої. Ворог завдає ракетні удари по житловим районам великих міст України. Гинуть мирні люди.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар