Олександр Біленький ініціює збори через тарифи на опалювальний сезон

Ключове питання, яке Олександ Біленький планує винести на обговорення наступного тижня – тарифоутворення на опалювальний сезон 2021-2022 роки.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбук під час перебування на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«Наступного тижня ініціюю проведення Координаційної ради голів ОТГ. Питання – тарифоутворення на опалювальний сезон 2021-22 рр. КОНГРЕС місцевих та регіональних влад при Президентові України. Підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/22 рр. Одне речення з контексту – «необхідно забезпечити врахування інтересів усіх учасників процесу надання і споживання комунальних послуг». Логічно, але наші пропозиції фактично не враховано. Якщо перефразувати простими словами – місцеві влади просять не підвищувати тариф для населення на тепло та гарячу воду. Хоча, ціну на газ ви знаєте. Не буду лукавити – «пряники» теж пропонують. Але, тільки калькулятор допоможе внести певну ясність у цей надважкий процес», – повідомив Олександр Біленький.
Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар