На Полтавщині стартує акція «Стань помітним»

Промо

Невеликий брелок, що рятує життя. Бути видимим у темряві — важливо. Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та команда «Довіри» ініціюють проведення в області акції «Стань помітним».

poltavska-khvilia_xcwi/kdmMn957R.jpeg

Рано-вранці або коли ще темно — сітловідбивальні елементи допоможуть стати видимим. Щодня у місті, області та країні в цілому стаються десятки ДТП. Такий флікер знижує ризик наїзду на пішохода на 70%.

З користю для безпеки першокласників. Флікери виготовлені з м'якого пластику і мають яскравий відтінок. Універсальний дизайн.

«Юним пішоходам на одяг чи шкільний рюкзак — світовідбиваючий елемент-флікер. Нововведення, що врятує життя. Першокласники Полтавщини отримають флікери задля безпеки пересування на дорозі. Завдання — максимально допомогти. Убезпечити дітей, аби вони стали помітними у темну пору доби, особливо восени», — наголошує голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Ми готові бути основним драйвером, щоб зберегти життя дітей на дорогах! Пам’ятайте: світловідбивачів багато не буває, що їх більше, то краще для вашої безпеки.

#Стань_помітним2021

Пресслужба Полтавського обласного осередку політичної партії «ДОВІРА»

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар