Поліцейська допомогла 87-річній полтавці повернути гроші й Біблію

Поліція Полтави допомогла 87-річній місцевій мешканці повернути свій портфель, який та забула у тролейбусі.

poltavska-khvilia_xcwi/K1hvHPunR.jpeg

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області.

87-річна полтавка випадково залишила свій портфель з речами в міському тролейбусі. Поки вона допомагала синові з інвалідністю зайняти зручне місце, транспортний засіб рушив, а жінка залишилася на зупинці без грошей та документів.

Повернути втрачене допомогла працівниця поліції Наталія Нечепуренко, уповноважена з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України.

Поліцейська їхала автомобілем у службових справах і побачила біля дороги стривожену жінку. Вона поспілкувалася з жінкою, а, дізнавшись про те, що сталося, одразу поїхала за тролейбусом.

Транспортний засіб вдалося наздогнати за кілька кілометрів від зупинки у Київському районі Полтави, а ще за мить законна власниця тримала свій портфель у руках. Як з’ясувалося, серед найціннішого, за що найбільше хвилювалася жінка, була Біблія, з якою вона поспішала до храму.

«Я не могла не зупинитися, коли побачила біля зупинки цю схвильовану жінку. І не тільки тому, що захищаю права людей за фахом, але й через те, що вважаю людяність найціннішою чеснотою людини. Українці вже не раз, від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на нашу землю, доводили цілому світові, що наше суспільство тримається саме на людинолюбності – на постійній готовності кожного (не залежно від віку, статі й соціального статусу) відгукнутися на заклик про допомогу! Наша сила не тільки у національній єдності, але у щиросердності!», — зауважила Наталія Нечепуренко.

Нагадаємо, спортсменка з Полтавщини завоювала золоту нагороду на етапі Кубка світу з веслування.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар