На Полтавщині затримали одного з начальників районної ВА на хабарі у півмільйона

На Полтавщині викрили начальника районної адміністрації на хабарі у 500 тисяч гривень за не перешкоджання підприємницької діяльності.

poltavska-khvilia_xcwi/axJhlYXnR.jpeg

Полтавська обласна прокуратура викрила начальника однієї з районних військових адміністрацій на отриманні хабаря у розмірі 500 тисяч гривень. Про це повідомляють на сайті прокуратури.

poltavska-khvilia_xcwi/pY8h_Lung.jpeg

Як повідомляють на сайті, вказану суму начальник вимагав у засновника товариства за не перешкоджання у здійсненні підприємницької діяльності.

Прокуратура затримала підозрюваного після перерахування підприємцем частини коштів на вказаний начальником ВА рахунок.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, у великому розмірі, поєднане з вимаганням).

Вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив про те, що затримали начальника саме Миргородської районної адміністрації. Про те більше подробиць надати він не може.

Також Лунін запевнив, що обласна адміністрація вже готує документи на звільнення начальника РВА.

Досудове розслідування здійснює Полтавське районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Полтавській області.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар