Спортсменка з Полтавщини завоювала золоту нагороду на етапі Кубка світу з веслування

У чеському місті Рачіце стартував новий сезон Кубка світу з веслування на байдарках і каное.

Про перемогу спортсменки з Полтавщини у складі української команди повідомляє 24 спорт.

Дворазова призерка Олімпійських ігор-2020 Людмила Лузан здобула золоту нагороду.

Вона була першою на дистанції 1000 метрів і фінішувала з часом 4:25.31 та вибороти перше «золото» сезону. Свою нагороду спортсменка присвятила Україні.

Друге місце посіла чемпіонка світу, чилійка Марія Майльярд, третє – китаянка Лі Лі, а ще одна українка Людмила Бабак фінішувала п’ятою (4:40.43).

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.