Поліція Полтавщини за два місяці склала близько 110 протоколів на паліїв сухостою

Протягом березня-квітня поліцейські Полтавщини склали близько 110 адміністративних протоколів за самовільне випалювання рослинності в населених пунктах області.

poltavska-khvilia_xcwi/FUKoV5lnR.jpeg

Про це повідомляють у ГУ НП у Полтавській області.

За даними поліції, 27 порушників зі 110 вже отримали штрафи.

Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини, наголосив:

«Закликаємо громадян суворо дотримуватися чинного законодавства та враховувати вимоги, встановлені правовим режимом воєнного стану. В умовах війни пожежі створюють небезпечну ситуацію, яка може сприйматися правоохоронцями як фактор інших загроз для населення, об’єктів і територій. Будьте свідомими громадянами України та не порушуйте Закон».
poltavska-khvilia_xcwi/IkfTV5lnR.jpeg

Варто нагадати, що за спалювання сухої рослинності передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність. Величина покарання залежить від характеру правопорушення та його наслідків.

Суд може призначити штраф від 85 тисяч до 153 тисяч гривень штрафу або до 5 років обмеження чи позбавлення волі за знищення чи пошкодження лісу, зелених насаджень, стерні. А за пожежу (навіть, через необережність), що призвела до загибелі людей, масового знищення тварин чи інших тяжких наслідків, Кримінальний закон передбачає від 5 до 10 років ув’язнення.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар