На Сході загинув журналіст і військовий Олександр Махов

Про загибель Олександра Махова, який працював на телеканалах «Дом» та «UA, 4 травня на своїй сторінці у фейсбуці повідомив журналіст «Радіо Свобода» Мар'ян Кушнір.

poltavska-khvilia_xcwi/A1K8zK_7R.jpeg
Фото: facebook Oleksandr Makhov

Олександр був родом із Луганської області, учасником бойових дій та військовим кореспондентом. 24 лютого журналіст оголосив, що йде на війну.

«Я ветеран і резервіст і я йду на війну. Настав час визвольної війни! Буду битися і вбивати — скільки матиму сил. Служу українському народові!», — писав Махов. Журналіст регулярно публікував фото з фронту та розповідав про бої.
poltavska-khvilia_xcwi/Aw3jkF_7R.png

Чотири дні тому Олександр опублікував пост, в якому показував, як виглядає українська земля після атак російських окупантів. З першого дня повномасштабного вторгнення Сашко Махов воював на харківському напрямі, зокрема, під Ізюмом.

«Під Ізюмом мій впертий підрозділ ЗСУ відбив штурм російської армії. Росіяни штурмували після тривалої артпідготовки — танками в кількості, як мінімум 10 штук. Бехами з піхотою. Вертольотами. Селяни, прораби, кухарі гасять "другу армію світу". Я хочу, щоб ви гордилися нашою армією. Ми б'ємось з нашу країну. За наш дім. Вірте в ЗСУ», — писав журналіст.

Редакція «Полтавської хвилі» висловлює щирі співчуття родині та близьким нашого колеги!


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар