Поліція радить: що робити, аби не загубити дитину

Під час новорічних свят дорослі мають слідкувати за дітьми. Особливо, за школярами, у яких зараз зимові канікули.

poltavska-khvilia_xcwi/2fkySHA7g.jpeg

У Національній поліції України рекомендували, що робити, якщо дитина загубилась.

За порадою поліцейських, перше, що треба робити, — не панікувати. Як тільки помітили, що дитини немає, — одразу телефонуйте до поліції на 102. Поліцейським треба надати якомога більше інформації про дитину: її звички, коло спілкування, особливі прикмети, стан здоров’я та інше та дати актуальне фото дитини.

Як вказує поліція, дитину дошкільного віку треба навчити свого прізвища та імені, домашньої адреси та імен батьків. Також потрібно покласти до кишені дитини або в рюкзак нотатку з усіма контактними даними.

«Збираючись у місця скупчення людей (ярмарки, фестивалі, торгові центри), одягайте дитину у яскравий одяг. Якщо загубили дитину у торговому центрі, негайно зверніться до адміністрації. Відеокамери й гучний зв’язок допоможуть її розшукати. Навчіть дитину не панікувати, якщо раптом вона загубиться. Нехай зупиниться на місці, чекає батьків та голосно кличе на допомогу», — радять поліцейські. Також рекомендують батькам пояснити дитині, як виглядають правоохоронці, і те, що вона завжди може до них звернутися по допомогу.
poltavska-khvilia_xcwi/euR-VNAng.webp

Нагадаємо, ми писали, що показуватимуть у театрі ляльок у січні

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар