Полтавський апеляційний суд відмовив прокуратурі в ув'язненні директора фірми, яка орендувала екскінотеатр Котляревського

Полтавський апеляційний суд залишив без задоволення апеляцію прокуратури, яка просила суд ув'язнити на сім років директора фірми «Старнайт». Ця компанія орендувала приміщення в екскінотеатрі Котляревського.

poltavska-khvilia_xcwi/MTC6cSvSR.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

23 листопада колегія суддів розглянула апеляція прокуратури. Сторона обвинувачення просила суд ухвалити новий вирок, у якому визнати директора фірми «Старнайт» винуватим та призначити сім років в'язниці зі штрафом 17 тис. грн. Також прокуратура просила, аби керівник фірми сплатив за проведення експертиз.

Прокуратура мотивувала апеляцію тим, що суд неоднозначно надав оцінку доказам, залишив поза увагою показання свідків та обвинуваченого. Розглянувши апеляцію суд ухвалив залишити її без задоволення. Втім ухвалу суду можуть оскаржити в касаційному порядку протягом трьох місяців.

Нагадаємо, що керівника «Старнайту» засудили за невиконання рішення суду, який зобов'язав компанію звільнити приміщення в будівлі екскінотеатру Котляревського на вул. Соборності, 31. Директору призначили штраф 17 тис. грн, а також позбавили права обіймати керівні посади на два роки. Крім того, «Старнайт» зобов'язали сплатити міськраді 30,7 млн грн збитків.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар