У кінотеатрі Котляревського майже завершились консерваційні роботи: як виглядає будівля (відео)

9 грудня 2020 року у колишньому кінотеатрі Котляревського сталася масштабна пожежа. Ліквідація її наслідків і консерваційні роботи завершуються лише три роки потому. Як зараз виглядає будинок Дворянського зібрання та на якому етапі роботи — у нашому матеріалі.

Незадовго до повномасштабного вторгнення, Полтавська міська рада проголосувала рішення про передачу будівлі у власність області, і зобов'язалася провести роботи з ліквідації наслідків та пожежі та консервації приміщення.

Станом на жовтень 2023 року консервація на завершальному етапі — залишилося лише вставити металопластикові вікна, які вже замовили. Заступник міського голови Валерій Пархоменко розповів, що з будівлі вивезли усе сміття (близько 100 вантажівок), вибили перекриття, зробили нову цегляну кладку, укріпили приміщення металевим каркасом і накрили дах металочерепицею.

«Конструкція досить серйозна, потужна, витримає будь-яке навантаження. Це коштувало в районі 10 млн грн», — додав Валерій Пархоменко.

Наразі лишилося лише вставити вікна, аби обмежити доступ води та вологи у приміщення, та встановити водостічну систему на даху.

Нагадаємо, справу директора, який орендував приміщення кінотеатру Котляревського, передали до суду.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар