Полтавського боксера Олександра Хижняка зустріли в аеропорту «Бориспіль»

Срібний призер літніх Олімпійських ігор у Токіо повернувся на Батьківщину.

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» квітами та оплесками зустріли полтавця Олександра Хижняка.

«Це було складно. Ми багато готувались до цих змагань, на самих змаганнях ми виконали великий обсяг роботи. Кожен з поєдинків був дуже складний. Рівень боксу на Олімпійських іграх вражає, і порівняти його з іншими змаганнями, напевно, неможливо. Зі свого досвіду, можу сказати, що це був космічний бокс. Там кожен з боксерів виходить на ринг мотивований на перемогу. Тому потрібно бути готовим з першої до останньої секунди. Було дуже важко. Радий, що все вдалось. Ми пройшли всі поєдинки. Йшли до золотої медалі, але так вийшло, що у нас «срібло». Все одно — це досвід, який дуже сильно нас загартував, дав нові знання», — розповів Олександр Хижняк в аеропорту під час зустрічі.

Зустрічали спортсмена голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його заступник Дмитро Лунін, начальник Управління молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Трохименко.

Привітати зіркового полтавського спортсмена завітали також президент Полтавської обласної федерації боксу  Михайло Мельник та виконавчий директор Костянтин Семеняга.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів, що найближчим часом на сесії Полтавської обласної ради ініціюватимуть виділення коштів для преміювання полтавських спортсменів, які здобули найвищі нагороди на Олімпіаді в Токіо.

«Ми можемо подивитись в яких залах, на жаль, тренуються спортсмени. Проводили збори з тренерами, віце-президентом Федерації боксу України і визначали ті потреби, які конче потрібні нашим спортсменам. Це і нові зали, обладнання, спортивне знаряддя тощо. Це найнеобхідніше. Виступили з ініціативою створити обласні програми, які будуть підтримувати спортсменів. І одна з таких програм виноситься на сесію обласної ради, яка відбудеться у вересні, з пропозицією виділити кошти для наших спортсменів-олімпійців. Також зараз звертаємо увагу на розбудову спортивної інфраструктури: нові зали, басейни, нові можливості», — розповів Олег Синєгубов.

Як ми писали раніше, «полтавський танк» виборов срібло на літній Олімпіаді в Токіо.

Усі свіжі новини Полтавщини знаходяться тут

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар