Полтавський боксер Олександр Хижняк вийшов у фінал Олімпіади-2020

Український боксер Олександр Хижняк, що виступає у вазі до 75 кг, вийшов у фінал Олімпійських Ігор у Токіо. У півфінальному бою він здолав філіпінця Еуміря Марсьяля.

Хижняк був єдиним представником України у боксі на Іграх у Токіо, що гарантував медаль на турнірі. Здолавши домініканця Еюрі Седено Мартінеса у чвертьфіналі та пройшовши у півфінал, український боксер забезпечив собі щонайменше бронзову медаль за умов поразки. Перемога ж виводила його у фінал.

За вихід у фінал Хижняк сперечався з філіппінцем Еуміром Марсьялем. На відміну від українця, який долав своїх суперників рішенням суддів, Марсьяль впорався з обома своїми опонентами, зокрема у чвертьфіналі з вірменином Арманом Дарчуняном, завдяки нокаутам у першому раунді.

Регламент півфінального бою, як і зазвичай, передбачав три раунди по три хвилини. Перемогу боксер міг здобути або нокаутом, або ж за підсумками рішення п'яти суддів.

Перший раунд між боксерами пройшов досить динамічно. Обидва боксери завдали низки точних ударів один по одному, хоча перевагою володів саме Хижняк. Проте у першому раунді судді віддали мінімальну перевагу Марсьялю.

У другому раунді на обличчі Хижняка почала проявлятися кров. І він, на думку трьох із п'яти суддів, закінчився поразкою українця.

Вирішальний раунд Хижняк мав обов'язково забирати одностайно або ж нокаутовувати суперника. І це йому вдалося — роздільним рішенням суддів українець переміг.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар