Полтавця Олександра Хижняка визнали найкращим боксером року

Олександр Хижняк отримав нагороду найкращому боксеру 2021 року за версією Міжнародної боксерської асоціації (AIBA).

На сайті Федерації боксу України зауважують, що Олександр Хижняк підійшов до ключових змагань у своїй кар’єрі з рекордною серією без поразок, завоювавши протягом цього терміну «золото» чемпіонатів світу та Європи, перемігши на Європейських іграх. Переможна серія Хижняка налічувала 62 поєдинки!

Окрім того, боксер здобув чотири перемоги на Європейському ліцензійному турнірі в Парижі та завоював довгоочікувану ліцензію на Олімпіаду. А у фінальному бою переміг представника збірної Росії Гліба Бакши.

Батько боксера Хижняк-старший – став кращим тренером року.

Нагадаємо, що у Полтавській ОДА привітали срібного призера з боксу Олександра Хижняка та вручили йому сертифікат на 1,5 млн.грн.