Представник Полтавщини Жан Беленюк приніс Україні перше золото в Токіо!

Беленюк виграв фінал греко-римської боротьби до 87 кг.

Українець Жан Беленюк — олімпійський чемпіон Ігор у Токіо. У фіналі Жан Беленюк здолав триразового призера чемпіонатів світу — угорця Віктора Лорінца.

Для Беленюка фінал Олімпіади у Токіо став другим у кар'єрі. У 2016 році він також дійшов до цієї стадії, але у підсумку виборов лише "срібло", поступившись росіянину Давіду Чакватадзе.

Наш борець греко-римського стилю здолав свого суперника з Угорщини, з яким зустрічався не раз і в жодному поєдинку не поступився. Вітаємо чемпіона з тріумфальною перемогою!

Наразі Україна має одне "золото", дві срібних та сім бронзових медалей.

Раніше бронзові медалі на Олімпійських іграх завоювали дзюдоїстка Дар'я Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін, стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук у змішаному командному змаганні, тенісистка Еліна Світоліна, борчиня Алла Черкасова.

Плавець Михайло Романчук виборов бронзову медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем та срібну медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Срібло також взяв борець Первіз Насіров.