Здорожчали сигарети: скільки платитимуть полтавці

Цьогоріч  в нашій країні вже вкотре подорожчали тютюнові вироби та сигарети. Покупці нервують, адже ціни на цю продукцію щораз повзуть вверх.

Покупці кажуть, що дорожчими стали як українські сигарети, так і тютюнова продукція преміум-класу. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Статисти фіксують нові, вищі цінники на тютюновій продукції, яку виробляють українські виробники. Любителям сигарет з фільтром потрібно заплатити більше аж на 5 гривень. Тепер українська продукція коштує майже 49 гривень за пачку.

Продукція преміум-класу, яка теж має свого покупця, зросла майже на 6 гривень і за пачку такого задоволення потрібно заплатити 56 грн з копійками.  Тютюнова продукція преміум-класу теж додає в ціні.  Пачка коштує ще дорожче за попередні — вже понад 63 гривні.  Навіть прості сигарети без фільтра не минуло подорожчання. Пачка їх коштуватиме відтепер майже 44 гривні.

Українські статисти стверджують, що лише за рік тютюнові вироби виросли в ціні на 20 відсотків. Курці лише згадують добрі старі часи рік тому.  

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар