Полтавці, яка стріляла з арбалета у школі, продовжили примусове лікування у психіатричному закладі

Полтавку Таїсію Петрову, яка у 2021 році зайшла до школи №11 та стріляла у вчителів з арбалета, примусово лікуватимуть у психіатричному закладі.

Про це стало відомо з відповіді на запит «Полтавської хвилі» від Полтавської обласної прокуратури.

У прокуратурі повідомили, що завершили судовий розгляд справи. На початку 2022 року Київський райсуд Полтави застосував проти Таїсії Петрової примусові заходи медичного характеру.

poltavska-khvilia_xcwi/vyJJNoxSg.jpeg
Таїсія Петрова у залі суду
poltavska-khvilia_xcwi/T7u1NTbSR.jpeg
Арбалет з якого стріляла дівчина у школі №11
poltavska-khvilia_xcwi/FIu1HoxIg.jpeg

Згідно з судовою ухвалою, з 21 жовтня 2021 року Петрова перебуває на лікуванні з посиленим наглядом в обласному закладі з надання психіатричної допомоги. На судовому засіданні продовжили примусове лікування, адже комісія дійшла висновку: дівчина хворіє на шизофренію, параноїдну форму та галюцинаторно-параноїдний синдром.

Також за номером судової справи стало відомо, що торік 20 липня Київський райсуд звільнив засуджену від призначеного покарання. 7 червня їй присудили рік іспитового строку. Водночас у відповіді на запит від Київського райсуду Полтави йдеться, що вирок щодо Таїсії Петрової не ухвалювався.

Пригадаємо, що вранці 6 вересня 2021 року полтавка Таїсія Петрова зайшла до школи № 11, де почала стріляти у людей. Затриману дівчину відправили під варту, але згодом змінили запобіжний захід — її перевели до психіатричного закладу.

poltavska-khvilia_xcwi/j_DAHTxIR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/DXv0NobIg.jpeg

Після судового засідання «Полтавська хвиля» поговорила із класною керівницею Петрової у випускних класах. Тоді пані Валентина згадувала, що дівчина спокійна, неагресивна, а також заперечила факти булінгу у школі.

Водночас батьки Петрової, за словами вчительки, не дозволяли дівчині робити паспорт та ідентифікаційний код. Хоча зрештою школа вмовила їх.

«Тая могла залишитись без атестата, з довідкою про завершення середньої школи», — згадувала вчителька школи №9 у 2021 році.

Свідки на умовах анонімності розповідали, що дівчина планувала низку вбивств, підпали, а у вересні вчинити самогубство.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар