Полтавській стрілкині обрали запобіжний захід

У Київському райсуді Полтави обирали заробіжний захід Таїсії Петровій, яка з арбалета стріляла по вчителях 11 школи. Запобіжний захід тримання під вартою 60 діб без права внесення застави. Так як злочин вважається особливо важким – суд відмовив у обранні домашнього арешту, бо дівчина потребує постійного нагляду.

Нагадаємо 6.09.21 року Петрова Таісія намагалася здійснити умисне вбивство вчителів 11-ї школи м. Полтави.

Але злочин не було закінчено, бо учень школи відібрав у дівчини зброю – арбалет, який їй подарували батьки.

Панянку затримали поліцейскі. Наразі вона перебуває під вартою. У суді стрілкиня визнала свою провину та попросила вибачення за вчинок у поранених жінок та похвалила учня, який відібрав у неї зброю за хоробрість.

«Сьогодні слідчим судею задоволено обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваної. Він виправданий і доцільний з огляду на відповідні ризики», – Вадим Лук'янченко, заступник керівника Полтавської окружної прокуратури.

Пан Вадим також повідомив, що заплановані необхідні слідчі дії та призначені судово-медична експертиза, судово-криміналістична та судово-психолого-психіатрична експертизи. Додамо, що після затримання проводилося освідування на наркотики. Результатів ще немає.

Нагадаємо, у оселі дівчини знайшли щоденник у якому вона розписала плани на здійснення вбивства.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар