Про нас

«Полтавська хвиля» — сайт чесних новин без джинси й прикрас, створений групою незалежних журналістів. Управління сайтом і редакційною політикою здійснює ФОП «Улибін Віталій Анатолійович»

poltavska-khvilia_xcwi/2tmG50X7R.jpeg

Команда «Полтавської хвилі» керується основними принципами журналістики: правдивість, об’єктивність і багатоманітність. Наша мета ‒ максимальне покриття в отриманні інформації та донесенні її до мешканців з різних куточків нашого краю. Ми даємо нашим читачам лише актуальну та незаангажовану інформацію, представляємо різні точки зору на кожну проблему, і разом з експертами, громадськими діячами, колегами-журналістами та самими мешканцями області шукаємо можливі шляхи їхнього розв’язання.

Місія, візія та цінності

Місія: Формувати відкритий і нетоксичний інформаційний простір, який служить людині, громаді, суспільству.

Візія: Сайт чесних і об’єктивних новин, який доносить інформацію зрозумілою читачу мовою.

Цінності: Ми, команда «Полтавської хвилі», обстоюємо основоположні принципи журналістики та журналістської етики. У своїй роботі ми керуємось виключно засадами безсторонності конфліктів, об’єктивної подачі інформації та фактчекінгу, служінню суспільним інтересам, справедливості та недоторканності приватного життя.

Ми визнаємо потребу подавати новини оперативно, але в конфліктних ситуаціях віддамо перевагу якісній підготовці матеріалу. Ми залишаємо за собою право відмовити у рекламі, яка суперечить нашим моральним та редакційним принципам. «Полтавська хвиля» — це колектив журналістів, медійників і редакторів об’єднаних спільною ідеєю повернути журналістиці суспільно орієнтоване обличчя та відродити рівень довіри людей до професії та засобів масової комунікації загалом.

Щодня ми інформуємо вас про новини Полтави та населених пунктів області, створюємо цікаві відео та інфографіки, проводимо журналістські розслідування, беремо інтерв’ю у лідерів громадської думки та даємо можливість висловитися всім, хто має важливу інформацію та хоче нею поділитися.

Редакційні принципи

Детальніше про принципи, якими керуються автори видання у своїй роботі, читайте у документі нижче.

Редакційні принципи Полтавська хвиля.pdf

Для нас важливо чути своїх читачів, тому свої зауваження щодо матеріалів, актуальні новини, коментарі з приводу важливих подій регіону, а також пропозиції щодо співпраці ви можете надсилати на електронну пошту редакції info@poltavawave.com.ua або за телефоном: +380660671520. Водночас редакція може не поділяти думку авторів

Будь з нами на одній хвилі!


Редакція Полтавської хвилі має змогу продовжувати роботу завдяки допомозі від Німецького фонду Маршала. Водночас зміст контенту на сайті Полтавської хвилі є виключною відповідальністю редакції й не обов’язково відображає погляди Німецького фонду Маршалла.

poltavska-khvilia_xcwi/fC17UYSVR.jpeg

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар