Росія стверджує, що «не нападала на Україну»

Очільник МЗС країни-окупанта Сергій Лавров на перемовинах з українською стороною в Туреччині заявив, що росія не нападала на Україну. Крім того, він повідомив, що «військова операція» — як на росії називають війну проти України — «іде по плану».

poltavska-khvilia_xcwi/5W5GLrL7g.jpeg

«Чи плануємо ми нападати на інші країни? На інші країни ми нападати не плануємо. Ми і на Україну не нападали», — заявив Лавров.

Крім того офіційний представник москви зізнався, що російські окупанти вчора, 9 березня цілеспрямовано знищили дитячу лікарню та пологовий будинок у Маріуполі. За його словами, в пологовому будинку під виглядом породіль були бійці батальйону «Азов»:

poltavska-khvilia_xcwi/VVwMYrLng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/LnwMYrY7g.jpeg
«Цей пологовий будинок давно був захоплений батальйоном «Азов» та іншими радикалами», — заявив представник путіна.

Нагадаємо, що вчора окупанти авіаційними бомбами розбомбили пологовий будинок та дитячу лікарню в Маріуполі. Кадри страшних руйнувань і поранених вагітних жінок відразу облетіли всю планету.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар