Українці, які залишилися без житла через війну, зможуть відшкодувати збитки через «Дію»

Орієнтовно вже за тиждень у додатку «Дія» розпочнеться реєстрація інформації про пошкоджене та зруйноване майно українців.

poltavska-khvilia_xcwi/Lgr7VXYnR.jpeg
Фото: УП

Відтак, кожен, хто залишився без будинку чи квартири, зможе залишити заявку на відшкодування, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Ми вже створили "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури". І як тільки війна буде завершена, ми почнемо відновлювати усе, що зруйнував ворог», — зауважив прем'єр.

Окрім цього, він також анонсував появу в «Дії» тимчасового посвідчення єДокумент для тих, хто втратив паперові відповідники. єДокумент буде дуже гнучкий: міститиме паспортні дані, ІПН, а також за можливості фото. Його визнаватимуть органи державної влади, Нацполіція, військові на блокпостах. єДокумент автоматично буде доступний всім користувачам Дії.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар