Сьогодні до Полтави прибудуть евакуйовані з Сумщини

На 12 березня погоджено «зелені коридори» з Сумщини. Про це повідомив голова сумської ОДА Дмитро Живицький.

Як повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації на сьогодні, 12 березня, погодили «зелені коридори» для евакуації людей з Сумщини.

Маршрути

  • Тростянець — Полтава: Тростянець, Суми, Голубівка, Вільшана, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. Частково на автобусах та на особистому транспорті.
  • Суми — Полтава: Суми, Голубівка, Вільшана, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. З міста Суми виїжджають колони людей на особистому транспорті, а з міста Лохвиця на Сумщину будуть відправлені автобуси для вивезення людей, які не мають особистого транспорту.
  • Лебедин — Полтава: Лебедин, Штепівка, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. З міста Лебедин виїжджають колони людей на особистому транспорті та автобусах.
  • Конотоп — Полтава: Конотоп, Шевченкове, Хмелів, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. З міста Конотоп виїжджають колони людей на особистому транспорті та автобусах.
  • Велика Писарівка — Полтава: Велика Писарівка, Охтирка, Хухра, Котельва, Полтава. Із селища Велика Писарівка виїжджають колони людей на особистому транспорті та автобусах.
  • Краснопілля — Полтава: Краснопілля, Верхня Сироватка, Суми, Голубівка, Вільшана, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. Частково на автобусах та на особистому транспорті.

Місця збору та час виїзду колон

Місця збору у Лебедині, Конотопі, Краснопіллі, Великій Писарівці — біля міських/селищних рад. Час виїзду колон: 9:00.

Місце збору та маршрут руху по місту Тростянець: вул. Кеніга стадіон ім.Куца — вул.Скрябіна — вул.Татаренко — вул.Б.Хмельницького — вул. Гришина (об'їзна) — вул. Шевченка і далі у бік міста Суми. Час виїзду колони: 9:00.

Виїзд автобусами у Сумах: час прибуття автобусів в усі точки збору з 13:00 до 14:00.

Місця збору у Сумах:

Основний виїзд: біля пам'ятника Альоші, (р-н школи 2).

Додаткові точки збору (лише для вагітних, жінок з дітьми, людей старшого віку, людей з інвалідністю):

  • БК «Хімік»;
  • вул. Інтернаціоналістів, біля ринку, ТЦ «Світлана»;
  • «Більбоу» на пр. Курському;
  • ТЦ «Мануфактура».

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар