Від початку вторгнення росії в Україні загинула 71 дитина

Станом на 11 годину ранку 10 березня з початку вторгнення росії на територію України загинула 71 дитина. Понад 100 дітей отримали поранення. Про це повідомила Уповноважена із прав людини в Україні Людмила Денісова.

За словами Денісової, 71 дитина загинула в Україні від 24 лютого:

  • У м. Малин Житомирської області внаслідок авіаційного удару зруйновано 7 приватних одноповерхових житлових будинків, загинуло 5 осіб, з них троє дітей (п’ятирічна дівчинка та двоє дітей 2021 року народження).
  • 16-річний юнак загинув під час обстрілу на ринку у селищі Жуковського на Харківщині.
  • Вночі в результаті чергового артилерійського обстрілу у селі Слобожанське Ізюмського району на Харківщині ворожий снаряд влучив до приватного житлового будинку. Під завалами загинули 4 людини: 2 жінки та 2 дітей, 5-річній дівчинці вдалося вижити.
  • У м. Ірпінь Київської області10-річна дівчинка отримала наскрізне уламкове поранення і наразі перебуває у лікарні у важкому стані.
poltavska-khvilia_xcwi/vRNBe9Lng.png

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар