Кременчучка впізнала пілота ворожого літака: «Соромно за сина»

Син з окупованого Криму бомбить літаком власну матір на Полтавщині.

Російський пілот із тимчасово окупованого Криму здійснює бомбардування українського народу. Про це повідомляє СБУ та публікує відеозвернення матері російського пілота, яка проживає у Кременчуці на Полтавщині:

«Мой родной сын, Головенский Алексей Сергеевич, проходил военную службу пилотом в полку морской авиации имени РФ, который находится на оккупированной территории РФ Крыма, в городе Саки. 5 марта 2022 года выполняя преступные приказы командования российской армии в самолете Су-30СМ вылетел в Николаевскую область, где был сбит украинским ПВО и попал в плен», — розповідає Олена Юріївна, матір пілота РФ.

Про те, що літак збили, а російський пілот потрапив у полон, мати дізналася з українських новин. Зараз їй соромно, що не змогла виховати гідну людину.

Тепер з окупантом, якого збили 5 березня над Миколаєвом, розмовляють слідчі та контррозвідники СБУ. Він відповість за усією суворістю закону

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар