За добу ЗСУ збили 10 ворожих літаків і не дали ворогу просунутись у позиціях

Станом на 24:00 10 березня сили оборони України дають відсіч та стримують наступальну операцію окупанта на всіх напрямках.

poltavska-khvilia_xcwi/uqe7QCYng.jpeg

Про це повідомляє 11 березня міністерство оборони України.

Протягом 10 березня російські війська намагалися закріпитися на захоплених рубежах, здійснювали перегрупування військ, відновлювали боєздатність, поповнювали запаси ракет, боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.

У зв’язку зі значними втратами особового складу та зниження темпів наступу противник продовжує формування резерву на території РФ.

Ситуація по напрямках:

  • На Поліському напрямку противник намагається прорвати оборону захисників України в районах населених пунктів Поліське, Кухарі, Жовтневе, Андріївка, Копилів, Мотижин, Бузова, Гореничі, Буча, Демидів та блокувати Київ.
  • На Сіверському напрямку противник зупинений при спробі прорвати оборону Чернігова. Не виключається подальше переміщення противника у напрямку Броварів зі сходу.
  • На Харківському напрямку противник продовжує безуспішні спроби блокування міста з півночі. До ведення бойових дій в районі Харкова залучені стрілецькі полки, сформовані за рахунок російських резервістів.
  • На Донецькому та Таврійському напрямках окупанти зосереджують зусилля на захопленні українських міст Маріуполь та Сєвєродонецьк.
  • На Південнобузському напрямку окупанти намагалися закріпитися на досягнутих рубежах, встановити контроль над містом Миколаїв та розвинути наступ в напрямках на Запоріжжя і Кривий Ріг.

В Чорноморській та Азовській операційних зонах через погоду кораблі окупантів повернутися до військово-морських баз і пунктів базування.

Також 10 березня повітряні сили знищили полк десантних військ окупантів із повним комплектом техніки: танки, БМП, «Гради» та ін.

За інформацією зенітних ракетних військ уражено чотири повітряні цілі. Попередньо три штурмовики Су-25 окупантів та Су-34. Останній після ураження не долетів до власного аеродрому і впав на території росії.

Уражено щонайменше чотири повітряні цілі, переважно літаки Су-25. Два штурмовики окупантів Су-25, один із них – «Стінгером». Безпілотний комплекс «Байрактар ТБ-2» знищив ЗРК Бук М-1 та інші цілі.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар