«Росіяни впали в колективний психоз нацизму», — Лунін

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації висловив свою думку щодо російського народу та армії, прирівнявши їх до німецьких нацистів.

poltavska-khvilia_xcwi/M2z4e4U7R.jpeg

7 квітня під час радіоетеру «Вінілосховище» голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький попросив начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна скласти портрет сучасного росіянина. На що отримав таку відповідь:

«Чесно кажучи, [росіяни] залякана нація, втоптана в землю своїм керівництвом. На те є, мені здається, історичні умови. Дуже тяжко стримувати себе після Бучі на інших міст, які нам показали. Російський солдат — це мразь, яку треба вбивати», — сказав Дмитро Лунін.

Він також зазначив, що має гуманістичний погляд на життя, але йому хочеться вбивати російських солдатів, якщо буде така можливість.

«Чому вони такими стали? У 2014 році я читав відомого у світі психолога Карла Юнга. У травні 1945 року він характеризував колективний психоз німців і прийшов до наступних висновків: "По-перше, демонів приваблюють маси, а німці виявляють особливу слабкість перед демонами через їхню схильність до колективізму, піддатливість пропаганді та любов до підпорядкування. По-друге, німці були найсхіднішими із західних європейців і через це мали комплекс меншовартості, який компенсували манією величі. На цьому підґрунті вони і впали в колективний психоз нацизму". Ми бачимо те ж саме зараз з росіянами», — розповів Лунін.

На його думку, різниці між Бухенвальдом і Бучею немає.

Нагадаємо, раніше Дмитро Лунін повідомляв, що ситуація з пальним на Полтавщині складна, але контрольована.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар