Спортшколу «Спартак» хочуть закрити. Що буде далі - наразі невідомо (відео)

Нещодавно міська влада заявила про наміри реорганізувати ДЮСШ «Полтава» (ще відомий полтавцям як «Спартак»). На останній сесії це питання зняли з порядку денного. Ймовірно, після реорганізації, приміщення знову віддадуть у «приватні руки».

16 листопада на сесії міської ради мали б розглянути проєкт рішення про реорганізацію ДЮСШ «Полтава». Проєкт передбачав реорганізацію «Полтави» шляхом приєднання до ДЮСШ №4. Однак проєкт рішення на сесії депутати не розглянули, адже його зняли з порядку денного. Але проєкт можуть подати на розгляд на наступну сесію.

Рішення реорганізації ДЮСШ «Полтава» прокоментував міський голова Олександр Мамай:

«Наразі, на мій погляд, в особі керівництва цієї школи повна анархія. Тому її потрібно реорганізувати. Але хочу запевнити, що жодна посада не буде звільнена. Усі тренери залишаться працювати на своєму місці. Попри всі чутки й розмови опозиційних депутатів ця територія нікому в оренду не буде здаватися. І на наступний рік будемо виділяти кошти на облаштування школи під назвою «Спартак», будемо починати ремонтувати басейн».

Додамо, що в приблизно у 2010 році приміщення спорткомплексу (майдан Незалежності, 24А) перебувало в оренді у ТОВ «СК «Спартак». У 2019 році міська рада повернула його у комунальну власність, тим що не продовжила договір оренди. Наступного року депутати ухвалили рішення створити комунальний заклад ДЮСШ «Полтава».

«“Спартак” є найбільшим спортивним комплексом комунальної форми власності, який був повернутий за моїх часів у комунальну власність. Це давало можливість розвивати багато видів спорт. Ще у 2010 роках був відданий в оренду даний спортивний комплекс. До чого його довели орендарі — ми всі бачили. Були змушені провести експертизу даху басейну. Експерти сказали, що його треба замінити», — розповів колишній секретар міської ради Олександр Шамота.

Однак, після зміни влади, ухвалили рішення звільнити директора ДЮСШ «Полтава» Володимира Соколовського. Суд постановив поновити Соколовського на посаді, однак Управління спорту досі не поновило директора на посаді. Тому через невиконання рішення суду до обласної прокуратури та правоохоронних органів були подані документи для відкриття кримінального провадження.

«Я думаю, вони знову хочуть віддати приміщення у приватні руки. Адже це центр міста, поряд парк. На Леваді треба 5 таких спорткомплексів будувати й не забирати ДЮСШ у дітей», — прокоментував Соколовський.

Наразі в ДЮСШ навчаються 330 дітей. Їх тренують кільком видам спорту: боксу, вільній боротьбі, теквондо ВТФ, паверліфтингу. Усі заняття проводять безплатно.

«Діти займаються з початкової підготовки, 7-8 років і до майстрів спорту — 18-20 років. Ці види спорту навчають дітей захищати себе, виховують їхню моральну стійкість, підвищують фізичні якості. Тренерів достатньо, але є деякі проблеми із дефіцитом кадрів», — сказав в.о. директора КЗ ДЮСШ «Полтава» Артем Меланченко

Також «Полтава» має чимало професійних спортсменів. Минулого тижня, на чемпіонаті з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2006 року народження, вихованці ДЮСШ здобули призові місця.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар