Спортивну школу біля басейну «Дельфін» планують добудувати державним коштом

Державним коштом планують продовжити будівництво приміщення КЗ «Полтавська дитячо-юнацька школа № 3 з плавання» на вул. Європейська, 11а.

6 грудня на комісії з питань ЖКГ Полтавської облради розглянули питання щодо прийняття об’єкту незавершеного будівництва на вул. Європейська, 11а. Пропозицію прийняти на баланс області надіслав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

poltavska-khvilia_xcwi/A_ob_dhng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/WwTb_dh7g.jpeg
Сергій Бєлашов (ліворуч) та Дмитро Лунін (праворуч)
poltavska-khvilia_xcwi/D9oblOhng.jpeg
Олександр Лемешко
poltavska-khvilia_xcwi/93obld27g.jpeg

Приміщення на вул. Європейська внесли у державну програму Президента України щодо підтримки дитячих юнацьких спортивних шкіл. У будівлі планують облаштувати палац боротьби та спорту. Після ухвалення рішення, будівництво почнуть навесні.

Заступник голови Полтавської облради Олексій Чепурко розповів, що будівництво фінансуватимуть коштом державного бюджету. Тобто кошти з обласного бюджету не витрачатимуть.

«Це звичайна процедура, як і по решті довгобудів, які були у Полтаві. Думаю, що фракції підтримають і ми заберемо на себе цей довгобуд».
poltavska-khvilia_xcwi/5yvalOh7R.jpeg
Олексій Чепурко

Наразі невідомо, чи утримуватимуть приміщення за кошти обласного бюджету. На думку Чепурка, після будівництва об’єкт повернуть у власність Полтавської ТГ.

poltavska-khvilia_xcwi/a_oslO27R.jpeg
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар